Надзвичайний стан в енергетиці введено через політиків,– Рева

Жодної об’єктивної підстави для масових відключень світла в Україні немає. Є лише група людей, які виключно з політичних міркувань заблокували залізницю, через яку постачається вугілля.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) висловив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Він каже, що в України вже є досвід віялових відключень. Тоді це спричинило багато незручностей для українців.

«Нині ми знову повертаємося в ті далекі часи. Якщо почнуться віялові відключення, то це дуже серйозно. Постає питання: чому саме в розпал зими, в умовах холодів уряд вирішив тільки тепер боротися за енергетичну незалежність нашої країни?»,– обурюється Рева.

 Він переконує, що таке рішення Кабміну виникло через політичні обставини.

«Присутність в цьому процесі народних депутатів говорить про те, що акція носить виключно політичний характер. Бо, якби це були прості люди, або ж ветерани АТО, то з ними можна було б домовлятися. А в політиків зовсім інші цілі. Вони можуть декларувати одне, а насправді мати на меті зовсім інше. Тож біда в тому, що від їхніх політичних амбіцій страждає вся країна»,– каже Андрій Рева.

Додамо, Кабінет міністрів України на місяць ввів надзвичайний стан (НС) в енергетиці. Відповідне рішення було прийнято в ході позачергового засідання уряду сьогодні, 15 лютого.

Одним із пунктів рішення передбачається, що у виникненні нагальної потреби і диспропорції між споживанням і виробленням електричної енергії, будуть задіювати віялові відключення для того, щоб збалансувати вироблення і споживання електричної енергії.

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
Інші випуски за 15.02.2017
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
2018-03-20 00:21:38