В Україні зараз всіх, хто критикує владу звинувачують в роботі на Кремль, – Тарута

В Україні зараз такий період, коли будь-яку незручну для влади ініціативу можна дискредитувати та звинуватити ініціатора у виконанні плану з Кремля.

Таку дуку висловив народний депутат Сергій Тарута в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 19:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

«Якщо в Україні не проводяться реформи, то одразу ж звинувачують Кремль. Якщо ж хтось критикує владу, то йому одразу приписують, що він є агентом Кремля. Відтак виходить, що 40 мільйонів населення в країні є агентами Кремля, адже більшість українців не надто задоволені чинною владою», – зауважує Сергій Тарута.

Він додає, що в країні зараз настав такий період, коли будь-яку незручну для влади ініціативу можна одразу ж дискредитувати.

« У нас більше не залишилося часу. Сьогодні влада має щось пропонувати , адже за кордоном від наших проблем вже втомилися. За кордоном про Україну почали говорити, що ми є втраченою країною. Тому зараз нам потрібно об’єднуватися і пропонувати додаткові кроки, які можуть змінити ситуацію в на краще», – наголосив народний депутат.

Також Тарута зазначив, що чинний парламент не має консолідованої позиції та плану дій, який би допоміг країні вийти з кризової ситуації.

«У межах сьогоднішньої роботи парламенту взагалі нічого не ухвалюється. Парламент не приймає навіть ті закони, який потребує економічний сектор для допомоги пересічному населенню. А рішення у Раді приймаються тільки тоді, коли Президент або його Адміністрація дає команду, окремо телефонує до кожного депутата й мотивує його», – розповів Сергій Тарута. 

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
Інші випуски за 14.02.2017
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-05-26 17:04 :53