У Львові неповносправні люди прийшли до депутатів міськради з подарунками

Сьогодні, 17 грудня, перед початком сесії міської ради волонтери та люди з особливими потребами нагадали народним обранцям про необхідність сприяти змінам у соціальній сфері.  

Про це повідомив репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович.

Перед входом до сесійної зали активісти благодійної організації «Емаус» і неповносправні львів’яни вручали депутатам подарунки до свята Миколая та вітальні листівки.

«Ми хочемо нагадати депутатам, що у місті проживають вразливі верстви населення. Просимо, щоб вони не забували про них у своїй роботі», – сказала волонтерка Надія Калачова.

У подаруночки для народних обранців волонтери поклали солодке печиво і листівки з  цитатами відомих літераторів про служіння своєму народу. Депутати по-різному поставились до такої атракції: дехто радо приймав «миколайчиків» від неповносправних і дякував, а деякі проходили повз, не зупиняючись.

«Я сьогодні тут зустрічаю народних депутатів. Дарую їм листівку з написом «Ми потребуємо один одного» та солодощі», – розповів учасник акції Роман Максимович.
Коли пленарне засідання розпочалося, волонтерів та людей з вадами запросили до сесійної зали. Піднявшись на трибуну, неповносправний львів’янин Роман Максимович продекламував вірш Ліни Костенко «Крила», викликавши бурхливі овації депутатів у залі.

Усі стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-23 02:21 :32