Протестувальники проти податкової реформи принесли нардепам коров’ячі голови

Сьогодні, 17 грудня, у Києві біля Верховної Ради сотні підприємців та фермерів з усіх регіонів країни протестували проти ухвалення нового Податкового кодексу, а представники профспілок вимагали від нардепів не ухвалювати антисоціальний бюджет на наступний рік.

Про це повідомив репортер ZIK-Стрім Максим Осовський.

Протестувальники проти нового Податкового кодексу принесли народним депутатам специфічні «подарунки» – два десятки відрубаних коров’ячих голів на палях, прикрашених хвойними гілками. За їхніми словами, це символ українських підприємців, яких уряд збирається «доїти до смерті». Люди стояли з плакатами «Ні - закону 3630», «Волинь аграрна протестує», «Захистимо село, захистимо Україну», «Проект Податкового Кодексу від Мінфіну знищує Україну», тримаючи в руках державні прапори України, стяги «Аграрної партії України», «Спілки птахівників» та інших політичних і громадських об’єднань. 

«Ми проти скасування спецрежиму ПДВ для аграріїв, яке запропонував уряд в проекті нового кодексу. Ці відшкодовані кошти із спецрахунків ми скеровували на розвиток бізнесу, а тепер нам буде дуже сутужно, багато фермерів припинять свою діяльність, приватне сільське господарство збанкрутує, а Україні доведеться купувати м'ясо та іншу сільськогосподарську продукцію в Польщі», – пояснив фермер Юрій з Кіровоградщини. 

Серед підприємців були здебільшого представники малого та середнього бізнесу, котрі вимагали не скасовувати спрощену систему оподаткування.

Поряд з аграріями та підприємцями мітингували також представники профспілок, протестуючи проти антисоціальної спрямованості проекту Держбюджету-2016.
«З кожним днем стає скрутніше жити простим людям. Економічна ситуація погіршується, а індексація зарплат і соцвиплат не відбувається. Не можна ухвалювати такий антинародний бюджет», – сказав учасник профспілкової акції Фелікс.

Усі протестувальники скандували «ганьба» та вимагали від народних обранців дослухатися до їхніх вимог. Наразі мітингарі залишаються пікетувати будівлю парламенту.

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-01-16 18:44 :11