Нова поліція дісталась Закарпаття: понад 200 патрульних Ужгорода і Мукачевого склали присягу

Сьогодні в Ужгороді близько 250 нових поліцейських склали присягу. Особливістю закарпатського департаменту поліції стане те, що його працівники здійснюватимуть свої обов’язки на два міста – Ужгород і Мукачеве.

На урочистій події побувала репортер ZIK-Стрім Вікторія Жуйко-Сабо.

Люди різних професій, серед яких економісти, ветеринари, журналісти, навіть ті, хто брав участь у АТО, присягнули на вірність Україні на площі Народній та вже від завтра приступлять до патрулювання вулиць обох міст.

Присягу приймав начальник УМВС в Закарпатській області Сергій Князєв, куратор нової поліції у Закарпатті, народний депутат Мустафа Найєм та очільниця Національної поліції Хатія Деканоїдзе.

 «Я сьогодні разом з вами приймала присягу. Це і моя перша присяга. Я дуже пишаюся вами і зроблю все для того, щоб ви служили Україні. Сподіваюся, ви також для цього зробите усе», –  наголосила Хатія Деканоїзде.

До нових поліцейських звернувся також Мустафа Найєм, який відзначив, що це перший департамент створений з нуля та перший, який працюватиме одразу на два міста.

 «На відміну від тих, хто просто вірить, я точно знаю, що у вас все вийде. Я бачив ваші обличчя на співбесідах, я бачив, як ви доводили, що ви саме ті люди, які будуть служити для Ужгорода і Мукачевого. Я дійсно пишаюся, що працював з вами», – сказав він.

Після складання присяги, нові закарпатські поліцейські виконали державний гімн. Опісля поліцейських, які брали участь у антитерористичній операції на Сході України, відзначили подяками.

На завершення офіційної присяги пролунали трембіти, які сповістили Закарпаття про те, що в регіоні з'явилася нова поліція.

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-05-21 03:43 :11