У Львові поховали бійця, тіло якого шукали більше року

Сьогодні у Львові попрощалися із бійцем 24-ї механізованої бригади Юрієм Нагорним, який ще у липні 2014 року загинув у зоні проведення АТО.

Тіло бійця, який загинув у Зеленопіллі 11 липня минулого року, вдалося передати рідним лише зараз, після того, як ДНК-експертиза підтвердила його особу.

«Коли ми привезли тіло сина сюди, то розкривали труну, аби опізнати тіло ще і за пораненням, які мали би бути описані у справі. І син уже вдома», – сказала мати загиблого бійця Наталія Нагорна.

Сьогодні об 11.00  звідбулось прощання у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, опісля – чин похорону на Личаківському кладовищі на полі почесних поховань №76. 

Вранці у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулося прощання з Юрієм. Поховали новітнього Героя України на Личаківському кладовищі,  де для героїв, які загинули під час Майдану та військових  відведене окреме поле почесних поховань.

Раніше на Личаківському кладовищі був встановлений хрест в пам'ять про загибель Юрія Нагорного. 13 жовтня на подвір’ї школи № 100 у Рясному-2, де Юрій Нагорний навчався, відкрили меморіальну дошку. Посмертно боєць нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-04-25 23:25 :37