У Києві спалили 650 свідоцтв про смерть українців та передали попіл Ользі Богомолець

Сьогодні, 23 листопада, перед погоджувальною радою Парламенту біля будівлі комітетів Верховної Ради відбувся пікет, на якому активісти вимагали невідкладно реформувати систему охорони здоров’я.

На події працював репортер ZIK-Стрім Максим Осовський.

Лікар-педіатр та експерт з питань медичної реформи Олександр Ябчанка приніс парламентарям 650 свідоцтв про смерть українців. Саме стільки людей, за його словами, кожного дня помирає в Україні через відсутність реформ в медицині.

«Ми хотіли показати шановним народним депутатам, що кожен день без реформ для України обходиться у 650 життів українців, які могли би жити. Ми порівняли смертність в Словенії і в Україні. Якщо ми обіграли словенців на відборі до Чемпіонату Європи, то в показнику смертності ми програли би з розгромним рахунком», – заявив Олександр Ябчанка.

Пізніше він привселюдно спалив свідоцтва, а попіл імпровізованих документів передав депутатам разом з пояснювальними записками до законопроектів, наголосивши, що скеровує їх особисто голові комісії ВР з питань охорони здоров'я Ользі Богомолець

Активіст зазначив, що законопроекти, які запускають реальну медичну реформу, чекають голосування вже близько півроку. Від імені експертів медичної групи Реанімаційного Пакету Реформ Олександр Ябчанка вимагає розглянути ці законопроекти в першому читанні 26 листопада.

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-04-25 19:15 :33