live

У Львові повалили паркан, яким мешканці новобудови відгородилися від злодіїв

Учора, 19 листопада, у Львові лише за допомогою поліцейських вдалося врегулювати конфлікт між мешканцями новобудови та сусідніх багатоповерхівок.

На місці події побував репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович.

Посварилися люди через паркан, яким забудовник спробував відгородити територію навколо нового багатоквартирного будинку на Володимира Великого, 20а. За словами мешканців сусідніх «хрущовок», ця огорожа позбавила їх прибудинкової території та перешкоджає проходу до магазинів, школи тощо. Вони вважають встановлення паркану незаконним, тому  вдалися до рішучих дій та повалили його.

«Ця багатоповерхівка зведена з порушеннями: забудовник мав дозвіл лише на три секції, але звів чотири, захопивши територію дитячого майданчика. Ми позивалися до суду, але програли. А тепер вони забрали у нас dсю прибудинкову територію, обгородивши новобудову парканом», – обурювалася мешканка «хрущовки» Лідія Павлівна.

Натомість мешканці новобудови пояснюють, що «Інтергалбуд» отримав земельну ділянку на публічному аукціоні, тож буцімто має право споруджувати на ній цей паркан. Вони кажуть, що самі попросили забудовника встановити огорожу, аби запобігти проникненню до будинку злодіїв.

«Поряд з нашим будинком розташований парк, в якому постійно перебувають якісь люди кримінальної зовнішності. Тому наше ОСББ звернулося з проханням до «Інтергалбуду», обгородити будинок. Ми не захоплюємо дороги, тому все законно», – висловила свою думку представниця мешканців нової багатоповерхівки Галина.

Після того, як жителі довколишніх «хрущовок» повалили паркан, між сусідами виникла галаслива суперечка, під час якої люди звинувачували один одного у брехні. Щоб втихомирити учасників конфлікту, довелося викликати поліцію.

«Ми зв’язалися з представниками забудовника, які приїхали і продемонстрували документи, які підтверджують, що ця ділянка перебуває у приватній власності. Вони пообіцяли, що у паркані зроблять хвіртку, через яку мешканці сусідніх будинків зможуть безперешкодно проходити», – повідомив патрульний Денис.

Джерело: ZIK