У Києві захисники тварин викликали поліцію на зооринок

Сьогодні, 17 листопада, у Києві громадські активісти влаштували акцію протесту проти жорстокого поводження з тваринами на Куренівському ринку.

Свідком події була репортер ZIK-Cтрім Лілія Набока.

Кілька захисників тварин стали біля входу на ринок та розгорнули плакати «Адміністрацію Куренівського ринку – до суду!», «Вимагаємо закрити на Куренівському ринку відділ тварин!». За словами пікетувальників, вони протестують проти знущань, які завдають тут звірям та птахам.
«Тварин утримують на ринку в неналежних умовах, їх розміщують по 10-20 осіб у клітках. Там і кошенята, і цуценята, і пташки. На ніч торговці не завжди забирають свій товар додому, залишаючи тваринок у клітках і в спеку, і в холод. Також вони тримають разом здорових і хворих тварин, а ті заражають один одного і вмирають. Тих, кого не вдалося продати, комерсанти просто викидають на вулицю біля ринку або вивозять на смітник чи до лісу. Це неприпустимо», – обурювалася одна із учасниць акції протесту Аліса Орап.

За свідченням протестувальників, торговці також обробляють тварин якимсь розчином, який робить їх сонними та кволими, після нього звірята раптово засинають або навіть вмирають. Захисники тварин викликали на Куренівський ринок поліцію, щоб провести спільний рейд і перевірити умови утримання тварин. Втім, сьогодні працювали лише кілька яток з кошенятами та песиками, а більшість торгових місць були зачинені: побачивши пресу та захисників тварин, продавці хутко згорнули торгівлю і зникли у невідомому напрямку.

«Ми йдемо до адміністрації ринку, будемо вимагати, щоб вони показали дозвільні документи на тварин, якими тут торгують. Також сюди викликали слідчо-оперативну групу, яка на місці  має зафіксувати факт неналежного поводження з тваринами, якщо він підтвердиться», – пояснив інспектор поліції Ігор Лещенко.

На вимогу правоохоронців торговці відчинили кілька контейнерів, але всередині замість тварин був одяг та інший крам на продаж. Поліцейські відібрали свідчення зоозахисників щодо ймовірних порушень та відправилися на розмову з представниками адміністрації ринку.

реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-04-22 18:59 :03