Кандидати на посади міських голів використали дебати для чорного піару – КВУ

Сьогодні, 16 листопада, у Києві на прес-конференції щодо підсумків спостереження за другим туром виборів голова Комітету виборців України Олексій Кошель повідомив, що публічні дебати перетворилися на спеціальну виборчу технологію, яку кандидати використовували для поливання брудом опонентів.

Про це повідомила репортер ZIK-Стрім у Києві Лілія Набока.

Посилаючись на дані спостерігачів, Олексій Кошель зауважив, що майже 60% ефірного часу  на  публічних дебатах кандидати використали для так званого чорного піару – оприлюднювали компромат на опонентів, а не обговорювали реальні проблеми територіальних громад. 

«Ці дебати не стали політичною дискусією, а перетворилися на взаємні звинувачення», – наголосив Олексій Кошель.

Окрім того, близько 20% часу на дебатах кандидати витратили на обговорення загальноукраїнських проблем – комунальних тарифів, політичної кризи в державі, євроінтеграції тощо, котрі не належать до компетенції місцевих рад.

«Тільки 20% часу кандидати приділили обговоренню місцевих проблем, розмірковуючи над шляхам їх розв’язання», – зазначив Олексій Кошель.

За даними КВУ, під час дебатів не обійшлося без скандалів. Зокрема, у Луцьку суперечка між учасником диспуту від громадськості та кандидатом на посаду мера перетворили публічні дебати на з’ясовування стосунків, а в Черкасах у перерві публічної дискусії кандидати влаштували між собою бійку. 

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-04-24 17:41 :32