На Дебальцевському напрямку відводять важке озброєння

Сьогодні у рамках другого етапу відведення військового важкого озброєння із лінії зіткнення, техніка рушила і на Дебальцевському напрямку. Наші військові відвели свої танки на обумовлену мінськими угодами відстань.

Про це під час прямого включення із місця події повідомив журналіст проекту «На периметрі» (щобудня о 21:35 на телеканалі ZIK) Юрій Герун.

Сьогодні знімальна група телеканалу ZIK потрапила на другий етап відведення українськими військовими важкого озброєння. Перший, як відомо, включав у себе північний сектор «А». Тепер із фронту рушила техніка на Дебальцевському напрямку. 

«Уся танкова міць української армії відведена за обумовлену 15-тикілометрову зону, та «наші» навіть перевиконали план – відвели трохи далі. Військові трішки занепокоєнні тим, що противник не надто охоче робить кроки назустріч, однак все ж наголошують, що процес пішов», – розповів Юрій Герун.
Передову покинули понад 60 одиниць техніки.

«Зараз тут перебувають і представники місії ОБСЄ, які повністю все фіксують. На жаль, є сигнали, що та сторона не всюди пускає представників цієї організації. Сьогоднішній день є таким собі лакмусовим папірцем, тож, коли побачимо відведення як з нашого, так і з ворожого боку, можна буде говорити про його перспективи» – наголошує речник АТО Леонід Матюхін.

Представники ОБСЄ уважно стежили за процесом відведення – фіксували кожен танк за бортовим номером. Про перспективи ж повернення на передову на підтримку «своїх» у разі наступу противника розповіли самі танкісти. У своїх броньованих Т-64 вони впевненні на всі «сто», тож піхоту не залишать у біді.

«З цього району повернутись до виконання своїх обов’язків ми зможемо менше, ніж за годину і вступити в бій з противником, щоб завдати йому нищівного удару», – запевняє танкіст 30-ої бригади Микола «Куліш74». 

За словами військових, таке планове відведення має тривати до кінця листопада, та все залежить від того, як поведуть себе бойовики. Україна робить крок на зустріч, далі – слово за терористами.

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2018-12-13 03:14 :36