Львівський волонтер Андрій «Крук» Романчак повернувся з лікування у Чехії

Сьогодні, 5 жовтня, у Львові зустрічали волонтера та активіста Андрія Романчака на псевдо «Крук», який повернувся додому після трьох місяців лікування в одній з клінік чеського міста Острава.

По це повідомив репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович.

Андрій Романчак отримав важке поранення внаслідок вибуху фугасу, перебуваючи в зоні АТО на Луганщині. Упродовж трьох місяців він перебував на лікуванні за кордоном, а сьогодні разом з родичами вирушив на рідну Львівщину у чеській кареті швидкої допомоги. У дорозі волонтера супроводжували також дипломати. На в’їзді до міста «Крука» зустрічали  побратими-волоентери та громадські активісти, які супроводжували кортеж до 8-ї клінічної лікарні, де відтепер лікуватиметься Андрій Романчак.

«Ми з Андрієм знайомі понад два роки. Разом з ним їздили в АТО, возили допомогу. Він з тих людей, які завжди готові допомогти. Шкода, що з ним таке сталося, сподіваюся, що він якнайшвидше одужає», – зауважив товариш «Крука» Юрій, який зустрічав волонтера на подвір’ї лікарні. 

Як розповіла дружина волонтера Іванка, яка весь цей час перебувала з чоловіком у Чехії, наразі у Андрія попереду довгий цикл реабілітації. 

«Нині йому набагато краще, Андрію відновили пошкоджені ділянки тіла, залишились зовсім малесенькі ранки, які поволі самі затягуються. У Львові нам доведеться доліковуватися, робити перев’язки та проходити реабілітацію.  Андрій ще сам не ходить, його лише в п’ятницю вперше поставили на ноги, руками він погано володіє, сам не їсть. Втім, може самостійно сидіти. Він молодець», – сказала Іванка.
Сам Андрій Романчак був у доброму гуморі, охоче спілкувався з побратимами, яких не бачив від моменту поранення. Друзі, які прийшли зустріти волонтера, подарували йому квіти та патріотичний кулон з тризубом.

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-08-21 01:30 :01