В Ужгороді біля магазину хутряних виробів просили не вбивати тварин

Учора, 4 жовтня, ужгородські активісти влаштували антихутряний марш, протестуючи проти вбивства тварин заради модного одягу.

Свідком події була репортерка ZIK-Стрім Вікторія Жуйко-Сабо.

Учасники акції зібралися на площі Театральній на мітинг, під час якого закликали городян відмовитись від хутряних виробів, задля яких безжально знищують тварин на звірофермах. Протестувальники закликали законодавчо заборонити виробництво хутра в Україні та ввезення його з-за кордону, закрити спеціалізовані звіроферми, а натомість збільшувати національні парки та рекреаційні зони.

«Нам кажуть, що штучне хутро токсичне, але то неправда. Лобісти хутряного виробництва кажуть це спеціально, щоб продовжувати свій бізнес. Носити на собі шкури мертвих тварин було популярно у доісторичні часи, коли люди не мали що вдягнути. Ми маємо бути милосердними: все, що ходить з нами по одній землі, заслуговує на життя», – наголосила одна з ужгородських активісток.

Після мітингу активісти пройшлися маршем до однієї з крамниць у центрі міста, де продають вироби з натурального хутра. Дорогою зоозахисники роздавали перехожим буклети з інформацією про жахливі вбивства тварин на звірофермах, переваги використання штучних утеплювачів в одязі тощо. Біля крамниці протестувальники з «антихутряними» транспарантами  також провели мітинг, на якому закликали відвідувачів магазину відмовитися від придбання одягу, заради якого щороку вбивають мільйони безневинних тварин.

Джерело: ZIK

Сюжети випуску