У Києві зоозахисники пройшли антихутровим маршем з закликами заборонити промислове вбивство тварин

Cьогодні, 4 жовтня, з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин, у Києві зоозахисники провели антихутряний марш.

На акції побував репортер ZIK-Cтрім Максим Осовський.

Свою ходу захисники тварин розпочали з Троїцької площі. Активісти тримали банери із зображенням тварин, яких  використовують у хутровій промисловості. Йдучи, вони скандували «Хутро купуєш – вбивство фінансуєш», «Тварини наші друзі, ми не вбиваємо друзів», «Світ без хутра».

«Найголовніше, щоб люди зрозуміли, що вони споживають не товар, не сировину, що тварина – це така ж істота, як людина, вона також відчуває біль», – розповіла учасниця антихутряного маршу Майя Іваненко.

Організатори акції зазначили, що під час сьогоднішньої ходи вирішили утриматись від демонстрації зображень з негуманними вбивствами тварин на звірофермах. Головна мета маршу – інформувати та закликати киян відмовитися від використання хутряних і шкіряних виробів.

«На сьогодні використання хутра невиправдане. Це неетичне ставлення до тварин. Тепер є багато якісних замінників хутра, вбивати тварин немає потреби. Колись натуральне хутро було модним, знаком достатку, а нині це вже трешово і неприкольно. В Європі це вийшло з моди вже давно», – наголосила зоозахисниця Катерина.

Біля кожного хутряного магазину, який траплявся на шляху антихутряного маршу, активісти влаштовували міні-мітинги: розповідали перехожим киянам про жорстокість та недоцільність такого бізнесу.

Фінішувала хода  на вул. Великій Житомирській, де у місцевій галереї учасники акції продовжили спілкування за вегетаріанськими стравами.

Зазначимо, що подібні акції відбулися сьогодні і в інших містах України: Львові, Одесі, Житомирі, Дніпропетровську, Харкові, Тернополі, Чернігові.

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-17 12:14 :21