Вкладники банків-банкрутів знову пікетували київську владу

Сьогодні, 2 жовтня, у Києві знову вийшли на мітинг вкладники збанкрутілих банків.

Свідком події був репортер ZIK-Стрім Максим Осовський.

Почавши ходу від стели на Майдані Незалежності, обурені люди вирушили до Адміністрації Президента, вигукуючи гасла: «Банду геть!» та «Порошенко, поверни людям гроші!».

Учасники акції наголошують на тому, що це вже 16 акція, яку вони влаштовують, щоб привернути увагу керівництва країни до проблем у банківській сфері.  Вони зазначили, що звертатимуться до президента, поки не побачать його реакцію.

«Початково у нас було понад 50 тисяч вкладників, гроші яких збираються вкрасти. З них близько 35 тисяч тримали на депозитах понад 200 тис. грн., близько 19 тисяч – «дробильники», їхні вклади визнавали недійсними. Нашими пікетами ми досягли того, що «дробильникам» пообіцяли виплатити всі гроші. Та станом на сьогодні близько 40 тисяч вкладників  сьогодні на межі того, що їхні вклади просто вкрадуть», – розповів лідер ініціативної групи «Дельта банку» Роман.

Пікетувальники заявили, що на усіх своїх акціях вимагають одного – повернути кошти, які  у них вкрали власники банків-банкрутів. Ця сума, за підрахунками вкладників, перевищує 12 млрд. грн.

З-під президентської адміністрації хода вкладників рушила до будівлі Національного Банку, там активісти влаштують театралізовану виставу. Опісля вони планують відвідати також Генпрокуратуру.

Як повідомляв ZIK, востаннє вкладники збанкрутілих банків пікетували президента 17 вересня. Тоді вони пронесли Хрещатиком макет труни, що символізувала поховану банківську систему України.

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-18 06:02 :39