Активісти принесли київським депутатам та мерові посохлі дерева, висаджені в столиці

Сьогодні, 1 жовтня, у Києві під міською державною адміністрацією активісти вимагали у чиновників навести прядок з озелененням столиці.

Як інформує репортер ZIK-Стрім Максим Осовський, під стіни КМДА вони принесли кілька десятків дерев – зразки саджанців, які нині в місті висаджує КО «Київзеленбуд». За словами учасників акції, ці дерева не пристосовані до великих міст, тож левова частка просто не приживається на новомі місці. 

На огляд міських обранців представили й інші саджанці, які реалізовують приватні компанії. Для таких дерев, запевнили учасники акції, мегаполісти є сприятливим середовищем. Їх, до прикладу, висаджують в містечку Буча, але столичні чиновники добрих саджанців не закуповують.

«Кошти на озеленення виділяють з бюджету, а чиновники беруть звичайні сіянці з лісу, видають їх за дерева і висаджують у місті, таким чином, лише крадуть кошти. Ця тенденція нам не подобається», – розповів почесний президент Всеукраїнської спілки садівного  матеріалу Володимир Розумовський.

За його словами, щорічно у Києві зрубують 25 тисяч старих дерев, а висаджують не більш як 5 тисяч. При цьому 90% нових саджанців на приймаються. Ця статистка, запевнив активіст, є офіційною.

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-21 21:55 :21