Під МОЗ влаштували цвинтар постраждалих від непрофесійних лікарів

Сьогодні, 30 вересня, у Києві випускники та колишні викладачі Національного медичного університету ім. Богомольця пікетували будівлю Уряду та Міністерство охорони здоров’я з вимогою звільнити ректора навчального закладу Катерину Амосову.

Протестну акцію відстежував репортер ZIK-Стрім Максим Осовський.

Учасники акції звинувачують Амосову в корупції, а також стверджують, її керівництво призвело до того, що нині університет готує низькокваліфікованих лікарів. У своєму зверненні до Міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі медики звернули увагу і на кадрові рішення ректора. За їхніми словами, Амосова призначає на керівні посади своїх родичів та людей, причетних до «Партії регіонів».

 «Головою громадської ради університету вона призначила свого чоловіка, який працює у парі з регіоналом, який заправляє конкурсними торгами. Конкурсів в університеті фактично немає, гроші витрачають невідомо як. Ще один приклад – турнікети. Щоб активісти не ходили і не показували ці факти, всюди поставили турнікети, заборонили вхід всім,побили журналістів, погрожували ножем одному з активістів. Ну куди вже далі? Це корупційні схеми, які треба розкривати, а вони роблять все можливе, щоб цього не робили», – розповів викладач  університету Олександр Хижняк.
Під гаслом: «Квіташвілі, зупини конвеєр лікарів-вбивць!» з-під Кабміну пікетувальники рушили до Міністерства охорони здоров’я. Перед будівлею міністерства вони розставили дерев’яні хрести – символи смертей, до яких призводять непрофесійні дії лікарів.

Медики пропонують Олександрові Квіташвілі провести перевірку в навчальному закладі, а на цей час призначити в медуніверситеті тимчасову адміністрацію.

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-16 23:21 :54