У Львові кількасот людей пройшли маршем до Бандери: вимагали звільнити політв'язнів

У неділю, 27 вересня, у Львові відбувся марш на підтримку обвинувачених у вбивстві скандально відомого журналіста Олеся Бузини, а також усіх незаконно ув’язнених активістів.

Подію відстежував репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович.

Ходу підтримали кілька сотень людей. Учасники акції зібралися біля пам’ятника Шевченкові і вулицею Дорошенка, запалюючи фаєри, прийшли до пам’ятника Бандері.   

Організатори заходу – націоналістичні організації, свою ходу назвали Маршем на підтримку захисників Конституції і закликали громаду Львова допомогти зупинити політичний терор проти патріотів України.

«Пройшло лише 1,5 роки, а в нас є понад 50 нових політв'язнів. Це дівчата і хлопців, серед них є людина, яка просто кинула під ноги портрет Порошенка. У нас немає вбивць Небесної Сотні, але вже є ніби-то вбивці Бузини. У нас немає тих, хто катував, але вже є ті, яких називають терористами. Не можна, прикриваючись війною, нищити суспільство і державність», – наголосила одна з організаторів Ольга Лозицька.

За їхніми словами подібні дійства не повинні відбуватись лише у Києві, адже ув’язненими нині є люди з різних українських міст. Учасники ходи наголосили, що проводитимуть акції доки триватимуть обшуки у квартирах військовослужбовців, які повернулись із зони АТО та доки патріотів триматимуть за гратами.

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-17 11:19 :58