Патрульна поліція Львова поповнилася новобранцями

Сьогодні, 26 вересня, у Львові урочисту присягу склали 140 патрульних поліцейських, які вже завтра долучаться до патрулювання на вулицях міста.

 Про це повідомив репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович.

Нові патрульні повинні були складати присягу у центрі Львова, однак корективи до планів внесла осіння погода. Через дощ урочистості перенесли до закритого стадіону СКА на вулиці Клепарівській. Присягу на вірність Україні склали 140 патрульних поліцейських, які пройшли суворий конкурсний відбір та впродовж двох місяців навчалися на спецкурсах у Львівському державному інституті внутрішніх справ.

«За цей час ви оволоділи багатьма навичками та знаннями, які у подальшому стануть вам у пригоді. Невдовзі вам доведеться самостійно приймати рішення у складних ситуаціях, коли поряд не буде інструкторів. Від ваших рішень буде залежати доля людей. Не завжди в очах громадян ви будете бачити подяку. Ви є піонерами реформування в нашій державі. Пам’ятайте про це», -- наголосив у вітальному слові ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Валерій Середа.

Підтримати правоохоронців у відповідальний момент професійної кар’єри прийшли їхні родичі, друзі та знайомі. Вони також не приховували свого хвилювання під час урочистостей.

«Мій син мріяв стати поліцейським. Тож коли йому прийшло повідомлення про зарахування до  нової поліції, він дуже зрадів. І я за свого сина теж дуже рада», – розповіла мати поліцейського Оксана.

Сьогоднішні новобранці – це вже третій набір до лав патрульної поліції. Загалом на патрулювання міста буде виходити понад півтисячі правоохоронців.

Текст присяги, яку злагодженим хором проголошували нові поліцейські, зачитав начальник патрульної поліції міста Львова Юрій Зозуля. Опісля новим працівникам патрульної поліції вручили свідоцтва інспекторів.

«В країні відбуваються зміни, тому я не можу залишатися осторонь. Хочу бути корисною суспільству, тому я прийшла працювати в поліцію», – зауважила під час урочистостей новобранка патрульної поліції Мирослава.

«Я одразу після армії хотів піти служити в міліцію, однак тоді передумав. Коли ж почув, що оголошено набір до патрульної поліції, то наважився і подав документи. Це була моя дитяча мрія – стати правоохоронцем», – розповів поліцейський Володимир.

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-23 14:21 :08