Незадоволені податками підприємці привели до Президента свиню та козу

Сьогодні, 24 вересня, біля Адміністрації Президента протестували підприємці, правники та громадські активісти, вимагаючи звільнити з посади голову Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Свідком акції протесту була репортерка ZIK-Стрім Мар’яна Шеремета

До канцелярії Президента протестувальники привезли із собою невеличкий хлів, у якому були чотири поросятка та кізонька. Кожна худобина була підписана – «Сєня», «Бєня», «Насірка» та «Христя». Як пояснили організатори акції, ці імена вони носять на честь керівника уряду Арсенія Яценюка, олігарха Ігоря Коломойського, очільника ДФС Романа Насірова та голови МВФ Христини Лагард.

«Усі свині їдять з корита, у яке МВФ сипле грошовий корм. Їх дуже важко відтягти від того корита. А коза з МВФ лише дивиться на це неподобство і нічого не робить. Ми з гумором хочемо розповісти про тих, хто нахабно «розпилює» державний бюджет», – казала активістка «АвтоМайдану Київ» Катерина Кувіта.

Під час акції протестувальники звернулися до Президента з вимогою звільнити голову ДФС Романа Насірова через запровадження ним корупційних схем, які передбачають депонування (оплату наперед) за ПДВ-рахунками та застосування так званого «дев’ятого станів», коли податківцями навмисно блокується реєстрація податкових накладних.

«Ми вимагаємо провести розслідування щодо діяльності усіх керманичів фіскальної служби, притягнені до відповідальності тих, хто створив таку неприпустиму ситуацію, яка згубно впливає на бізнес та економіку країни загалом», – наголосила учасниця мітингу, заступник голови Громадської ради при ДФС Юлія Дроговоз.

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-19 00:51 :45