У столиці підприємці скаржилися на податковий тиск і вимагали реформи

Сьогодні, 22 вересня, у Києві біля будівлі Державної фіскальної служби України мітингували підприємці, обурені податковим тиском на бізнес.

Свідком протесту була репортерка ZIK-Стрім Мар’яна Шеремета

На акцію протесту прийшло близько двох десятків осіб, які називалися приватними підприємцями та громадськими активістами. Біля входу до приміщення ДФС вони розгорнули помаранчевий намет з логотипом громадської організації «Ліга захисту підприємців», кілька мітингарів стояли з прапорами цієї ж організації. Люди вигукували: «Банду геть!», «Геть корупцію!», «Ганьба зрадникам законів України». На огорожі біля головного офісу податківців учасники акції причепили наліпки з написом «Державна фіктивна служба».

За словами підприємців, у такий спосіб вони висловлюють обурення свавіллям податківців, котрі чинять тиск на їхній бізнес, зокрема, блокують реєстрацію через Інтернет податкових накладних та подання електронної звітності, маніпулюють електронними системами та ПДВ-рахунками тощо. 

Протестувальники вимагали від податківців провести самоочищення, притягнути до відповідальності посадових осіб, винних у порушені законодавства та конституційних прав платників податків, та негайно реформувати органи ДФС.

«У мене на виробництві працює понад сто людей, але через зміни до податкового законодавства робота практично паралізована, бо в липні я не змогла вчасно оформити податкові накладні. Податкові новації суттєво ускладнюють звітність, роблять її майже неможливою» , -- обурювалася учасниця мітингу, підприємець з Київщини Наталя Євгеніївна. 

Після мітингу протестувальники передали звернення зі своїми вимогами до Державної фіскальної служби.

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-19 00:17 :48