Порошенко присвоїв львівській Академії сухопутних військ статус національної

Президент Петро Порошенко присвоїв Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного статус національної.

Як передає кореспондент IA ZIK, урочиста церемонія з цієї нагоди відбулась у Львові за участі глави держави сьогодні, 21 вересня.

«Армія тепер завжди буде в центрі уваги керівництва держави. Часи бездумного, необережного і злочинного пацифізму залишилися в минулому. Попереду, на жаль, постійна загроза зі Сходу, яка триматиме нас в тонусі», – заявив Порошенко.

Він відзначив, що Академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного випускає добре підготовлених офіцерів. За роки незалежності вона направила до Збройних сил 6000 висококласних спеціалістів. Також Порошенко повідомив, що понад 200 вихованців цього навчального закладу були нагороджені за мужність, четверо з них отримали найвищу державну нагороду – «Золоту Зірку» Героя України.

Президент додав, що випускники львівської Академії сухопутних військ сьогодні роблять вагомий внесок в антитерористичну операцію, і закликав вшанувати хвилиною мовчання пам’ять 43 офіцерів, які віддали своє життя, захищаючи Україну.

«Досвід АТО показав, що офіцер був і залишається центральною фігурою на полі бою. Від його компетентності залежить і результат бою, і життя солдатів, тому сьогодні як ніколи актуальним є підготовка висококласних фахівців», – зазначив Президент Порошенко.

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-10-21 17:16 :13