За півроку Україна і окупований Крим наторгували на 475 мільйонів, – Чубаров

Кримські татари з’їжджаються до адміністративного кордону з Україною та готуються опівдні перекрити постачання продовольства на окупований півострів.

Як інформує репортер ZIK-Стрім Максим Осовський,  на місце вже прибув голова кримськотатарського Меджлісу Рафат Чубаров.

Лідер кримських татар зазначив, що за перше півріччя 2015 року товарообіг між Україною і окупованим Кримом досяг 475 мільйонів доларів.

За його словами, українські бізнесмени, співпрацюючи з самопроголошеною владою Криму,  фінансують погроми  і обшуки у будинках кримських татар. Саме це змушує корінне населення півострова погодитися на повну продовольчу блокаду.

«Якщо на території України будуть споруджені продовольчі центри, то наші олігархи вимушені будуть працювати за прозорими схемами і ці гроші залишатимуться в Україні», – заявив Рафат Чубаров.

Він також наголосив, що завданням українського уряду є прийняття положень і нормативних  актів, згідно з якими кожна людина, яка є громадянином України, а проживає в Криму, зможе виїжджати на материкову Україну і купувати необхідні продукти.

Говорячи про терміни продовольчої блокади Криму, голова Меджлісу відзначив, що зважатимуть не лише на те, як зміняться відносини України і Криму, але ключовими моментами буде ситуація на Сході та можливий розвиток подій в країні загалом.

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-21 22:38 :23