У Львові влаштували флеш-моб, щоб показати, як раціонально використовувати простір

Сьогодні, 19 вересня, у Львові понад 20 автомобілістів влаштували флеш-моб приурочений до Європейського тижня мобільності, який триває у місті.

Соціальну акцію бачив репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович.

Акція  мала назву «Простір для 50». Учасники дійства спершу вишикували одна за одною свої автівки, а згодом і самі стали біля автомобілів. У цей час відеозйомку флеш-мобу вели з висоти 18 метрів, аби згори продемонструвати, скільки простору займають кілька десятків транспортних засобів у порівнянні з такою ж кількість людей.

За словами організатора заходу Дем’яна Данилюка, акція покликана  змусити громадськість задуматися над раціональним використанням простору та раціональним використанням транспорту.

А учасниця акції Мар'яна певна, такий флеш-моб також привертає увагу людей до потреби більше спілкуватися між собою.

«Наша ідея полягає у тому, щоб в час-пік розвантажити громадський транспорт. Ми хочемо донести до людей те, що, наприклад, автомобіліст, який їде на роботу, може підвезти іншу людину, яка йде пішки, бо в автобусі немає місця. Таким чином можна допомогти іншим і покращити спілкування громадян», – розповіла про ідею флеш-мобу Мар'яна.

Нагадаємо, протягом 16-22 вересня у Львові триває Європейський тиждень мобільності. Подія для міста уже стала традиційною. Такий захід щорічно відбувається у більш, ніж 2000 міст Європи та покликаний заохотити європейські міста впроваджувати сталий («зелений») транспорт.

Цьогоріч Європейський тиждень мобільності у Львові акцентує на темі мультимодальністі та закликає громадськість задуматись над різноманіттям доступних способів пересування та обрати найоптимальніший. 

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-21 18:41 :38