Мешканці Зимної Води перекривали міжнародну трасу, вимагаючи встановити світлофор

Сьогодні, 16 вересня, мешканці села Зимна Вода, що поблизу Львова, перекрили проїзд на трасі Львів-Шегині.

Протестну акцію місцевих жителів бачив репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович.

Кілька десятків людей вимагали встановити на цьому відрізку дороги світлофор, адже через нерегульований пішохідний перехід тут стається багато аварій. Проїзд трасою люди перекрили частково, час від часу пропускаючи по кілька машин.

Це вже не перше перекриття дороги, мешканці ближніх сіл обурені, адже обіцяний регулятор дорожнього руху мав з’явитися на цій ділянці дороги ще 25 липня, проте на сьогодні лише монтують опори для майбутнього світлофора.

«Тут ніколи не було світлофора, чотири місяці тому саме у цьому місці збили мою дитину. Дуже тяжкі тілесні. Після цього випадку село збунтувалося. Ми всюди зверталися. Ще в травні обіцяли поставити світлофор за два тижні, вже минуло чотири місяці. Просять почекати ще місяць, в управлінні нам сказали, що ще навіть не готові документи на встановлення світлофора», – розповіла мешканка села Уляна.

«Тут вбито сотні людей. Ми просимо, щоб тут поставили світлофор. От, нам 25 липня обіцяли встановити, а вже вересень. 10 років люди просять – світлофора нема», – обурювалась жителька села Ольга Гутник.

До людей вийшов  сільський голова, який пообіцяв, що світлофор буде встановлено 10 жовтня.

«Проект готовий, усе погоджено. Наразі потрібно провести експертизу і декларацію на початок будівельних робіт. Сьогодні вже встановлено опори. Але ще потрібно 3 тижні для проектних робіт. Я не думав, що так на довго затягнуться роботи. Але до місяця часу все запрацює», – пообіцяв сільський голова Ярослав Заблоцький.

Після того, як була підписана чергова обіцянка про те,  що на початку жовтня світлофор запрацює, люди дещо заспокоїлися та почали розходитися. Але пообіцяли вийти знову, якщо обіцянки не буде дотримано.

Сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-07-19 12:58 :05