Рекордний підрив хмарочосів. Яскравий метеорит та "вогняна" гонка на Формулі-1 | #ZIKБезПолітики

Винаходи. Технології. Наука. Рейтинги та досягнення. Україна та світ | #ZikБезПолітики: Дивись більше →

➤ У столиці Об'єднаних Арабських Еміратів, Абу-Дабі, підірвали одночасно чотири хмарочоси.
Як зазначається, вибух було організовано в рамках проєкту розвитку району. Зокрема, до таких дій місцева влада вдалась через реконструкцію місцевого порту Міна Заєд. Він слугував головним портом в Абу-Дабі понад 40 років.
За даними медіа-офісу Абу-Дабі, знесення комплексу будівель, максимальна висота в яких становить 144 поверхи, відбулося за 10 секунд за всіма стандартами безпеки.

➤  Під час гран-прі Бахрейну "Формули-1" 29 листопада сталася масштабна аварія, коли болід французького гонщика Ромена Грожана з команди Haas на першому колі врізався в огорожу і вибухнув.
Причиною аварії стала невдала спроба Грожана обігнати росіянина Данила Квята з Alpha Tauri. Француз починав гонку на 19 місці. Після удару об барʼєр Грожан пробув у палаючому боліді кілька секунд, але зміг самостійно вибратися. Він отримав опіки рук та ніг, що можна вважати легкими травмами з огляду на масштаб аварії.

➤ У Японії зафіксували в небі падаючий яскравий метеор
Дане явище помітили на заході Японії в нічному небі з суботи на неділю, з 28 на 29 листопада. В мережі опублікували відео падіння боліда. На ньому видно, що метеор пролетів за кілька секунд, залишаючи за собою хвостоподібний слід. Потім вибухнув, осяявши все небо, і згас.

вибух Об'єднані Арабські Емірати підрив формула-1 гонки метеорит Бахрейн новини новини світу головні новини дня Японія Джерело: ZIK

Інші сюжети