Загадкові знахідки в світі | Падіння великого метеориту | #ZIKБезПолітики

Винаходи. Технології. Наука. Рейтинги та досягнення. Україна та світ | #ZikБезПолітики: Дивись більше →

➤ Приблизно в 100 кілометрах на південь від австралійського узбережжя Тасманії, вчені, які перебували на борту дослідницького судна, стали свідками падіння метеорита.

Яскраво-зелений метеорит пронісся по небу, перш ніж розбитися над Тасмановим морем, зникнувши з очей всього за кілька секунд. Прилад RV, який веде пряму трансляцію 24/7 за щасливою випадковістю опинився в потрібному положенні, щоб показати його падіння цілком.

➤В Італії археологи виявили рештки двох чоловіків, які загинули майже дві тисячі років тому через виверження вулкана біля давньоримського міста Помпеї.

Зазначається, що рештки тіл були виявлені за 700 метрів від центру стародавнього міста, в підземній камері великої вілли, яку наразі розкопують учені.

Науковці припускають, що ці тіла належать рабу та його хазяїну. Одним із них був, ймовірно, чоловік високого статусу, віком від 30 до 40 років, який все ще мав під шиєю сліди вовняного плаща. Вік іншого становив від 18 до 23 років, він був одягнений у туніку та мав кілька розчавлених хребців, що свідчить про те, що він був рабом, який виконував важкі роботи. При цьому зуби та кістки чоловіків були збережені.

➤ Співробітники Управління громадської безпеки американського штату Юта виявили в пустелі загадкову металеву конструкцію у формі моноліту висотою в 3,6 метра.

Згідно з повідомленням, металеву конструкцію виявили під час планового польоту, який здійснювався з метою моніторингу популяції диких баранів в регіоні.

За словами пілота вертольота, моноліт помітив один з біологів, який знаходився на борту. Щоб переконатися в знахідці, група приземлилася і перевірила, що це дійсно металевий моноліт.

Помпеї археологи археологічні розкопки метеорит США вчені Італія знахідки новини світу новини Джерело: ZIK

Інші сюжети