Транспорт майбутнього. Який він? | Новини технологій | #ZIKБезПолітики

Винаходи. Технології. Наука. Рейтинги та досягнення. Україна та світ | #ZikБезПолітики: Дивись більше →

➤ Міністерство землі, інфраструктури й транспорту Південної Кореї протестувало шість літаючих автономних таксі-дронів.
Зазначається, що Південна Корея планує запустити міський авіаційний транспорт вже у 2025 році. Наразі країна вперше випробувала службу таксі безпілотних літаків у густонаселеному місті, адже раніше подібні випробування проводилися на призначених полігонах.

➤ У Лас-Вегасі американська система Virgin Hyperloop успішно провела випробування своєї надшвидкісної транспортної технології та перевезла перших пасажирів.
Згідно з повідомленням, двомісна капсула Pegasus (XP-2) зі швидкістю 172 км на годину по вакуумному тунелю транспортувала двох топменеджерів компанії.
Як зазначається, розробники технології на базі магнітної левітації прагнуть розвинути швидкість свого транспорту до 1223 км за годину і запевняють про нову еру подорожей із досягненням такої мети.

➤ Китай успішно запустив у космос перший у світі супутник 6G, щоб протестувати нову технологію.
Як зазначається, 7 листопада з космодрому Тайюань була запущена ракета-носій Long March 6, яка успішно відправила 13 супутників на задану орбіту. Серед них був випробувальний супутник 6G.
За попередньою інформацією, 6G було запущено у космос з метою дистанційного зондування землі. Повідомляється, що він може бути зосереджений одразу на кількох сферах: міське будівництво, моніторинг стихійних лих в сільському і лісовому господарстві тощо.

транспорт автотранспорт Гіперлуп Hyperloop літаючі таксі таксі майбутнє технології новини світу новини головні новини дня 6G інтернет Джерело: ZIK

Інші сюжети