Як відео в TikTok перевернуло життя американця | #ZIKБезПолітики

Винаходи. Технології. Наука. Рейтинги та досягнення. Україна та світ | #ZikБезПолітики: Дивись більше →

Історія 37-річного Натана Аподаки точно не схожа на жодну іншу — його життя повністю змінилося завдяки одному атмосферному 22-секундному ролику в TikTok.

25 вересня Натан Аподака їхав на картопляний склад — там він працював вже понад 20 років. Його старий Dodge Durango в черговий раз вирішив зламатися посеред дороги — це і не дивно, адже його пробіг вже перевалив за 500 тис. кілометрів.

Тому Натан спокійно взяв телефон, пляшку журавлинного соку Ocean Spray і лонгборд, припасений саме для таких випадків, і відправився на роботу без автомобіля.

По дорозі він зняв ролик, який залив в Тікток та Інстаграм вже коли приїхав на роботу, наклавши на нього пісню Dreams групи Fleetwood Mac. На відео він їде на лонгборді, робить ковток і "підспівує": "Правда лише в тому, що ти повинен грати, як тобі хочеться".

Але люди зловили вайб — та ще й який. За кілька днів відео набрало понад 20 мільйонів переглядів — а зараз їх 53 мільйони. І це тільки у Тіктоці — є ще 9 мільйонів в Інстаграмі і 6,5 мільйонаа в Твіттері.

Вайб зловили і директори компанії Ocean Spray — соку, який Аподака пив у ролику. Річ у тім, що відразу після цього сік почали розкуповувати. В деяких магазинах залишалися буквально порожні полиці за кілька годин — так швидко люди розкуповували сік. Тому вони вирішили віддячити Натану.

Через кілька днів після публікації ролика, представник компанії приїхав до дому брата Натана — він жив у трейлері, припаркованому на території біля будинку — з подарунком. Компанія вирішила оновити чоловіку пікап — і подарувала йому величезний Ніссан кольору журавлини. І так, він весь був забитий соком Ocean Spray.

Звичайно ж, саме відео породило флешмоб — люди знімали різні пародії на оригінальне відео.

Життя Аподаки повністю змінилося — крім величезної популярності, нового пікапа і рекламного контракту з Ocean Spray, він найняв агента, який веде його справи і має допомогти йому з'їхати з трейлера. В цьому чоловіку допомогли люди з усього світу — дізнавшись про те, що у Натана немає свого будинку, вони зібрали йому $10 тис. Половину цих грошей він віддав матері, а ще частину направив на розвиток свого інтернет-магазину

TikTok США афроамериканці новини світу головні новини дня відео дня відео Джерело: ZIK

Інші сюжети