Напередодні місцевих виборів Геннадій Кернес зник з публічного простору: Харків'яни готові підтримати Фельдмана на виборах мера, - опитування

ZIK

У Харкові склалася вкрай нетипова ситуація напередодні місцевих виборів: мер міста Геннадій Кернес, який претендує на наступну каденцію, зник з публічного простору. Адвокат і громадський діяч Анатолій Родзинський повідомив, що після перенесеного коронавірусу харківський мер був госпіталізований в Німецьку клініку Шаріте, переніс інсульт і втратив можливість говорити.

"Загальновідомим фактом є те, що, якщо пацієнт, який переніс інсульт, втрачає мову, то з великою часткою ймовірності, велика кількість таких пацієнтів втрачають здатність ясно мислити", - зазначає Родзинський.

Адвокат упевнений, що інформація про здоров'я мера суспільно важлива і повинна бути повідомлена харків'янам. А політолог Ростислав Балабан припускає, що замовчування інформації свідчить про вкрай важкий стан Кернеса.

Читайте більше: Напередодні місцевих виборів Геннадій Кернес зник з публічного простору: Харків'яни готові підтримати Фельдмана на виборах мера, - опитування

 

Джерело: ZIK

Інші сюжети