6 найпотужніших техногенних вибухів в історії | Бейрут, США, Китай, Мексика....

Вибух ракети-носія Antares
28 жовтня 2014 року ракета Antares з космічною вантажівкою Cygnus, яка мала доставити більше 2 тонн вантажу до МКС, вибухнула всього лише після шести секунд свого старту на космодромі Воллопс, що на атлантичному узбережжі США. Від вибуху ніхто не постраждав.

Вибух на газосховищі в Мексиці
Надзвичайна подія сталася 19 вересня 2012 року. Вибух з пожежею виник на підприємстві в місті Рейноса (Мексика). За даними рятувальних служб, вибухнуло і загорілося газове сховище, в результаті чого полум'я піднялося на десятки метрів.

Вибух на ринку феєрверків у Мексиці
Потужний вибух прогримів вдень 20 грудня на ринку піротехніки Сан-Пабліто. У момент події на ньому були близько 2 тисяч осіб. Вибух стався в одному магазині, проте потім здетонували вироби в інших продавців. Знищено близько 300 торгових точок.

Вибух на заводі добрив у місті Вест - техногенна катастрофа, що сталася 17 квітня 2013 року в техаському місті Вест на заводі з виробництва добрив.
Серйозно постраждало близько 75 будівель міста.

Вибухи в Тяньцзіні - техногенна катастрофа, яка сталася 12 серпня 2015 року в порту, розташованому в новому районі Біньхай міста Тяньцзінь, на півночі Китаю.
Причиною вибуху стало самозаймання.

У столиці Лівану Бейруті 4 серпня прогриміли два вибухи, загинуло, за попередніми підрахунками, 100 осіб, а лікарні заповнені тисячами поранених. Половина міста знищена, а територія біля епіцентру вибуху повністю зрівняна з землею.

 

 

вибух у Бейруті наслідки вибуху в Бейруті вибух у Лівані вибух Бейрут США Техас вибух газу Китай новини світу техногенна катастрофа катастрофи катастрофа Джерело: ZIK

Інші сюжети