live

Коли ми будуємо кадри, яким можна довіряти, то можна говорити про ефективну політичну діяльність, - Максим Невінчаний

ZIK

Депутат Миколаївської обласної ради, член політради "Опозиційна платформа - За життя" Максим Невінчаний заявив, що його політична сила на відміну від нинішньої влади займається освітою майбутніх політиків.

Про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK.

Максим Невінчаний вважає, що кадровий голод в Україні існує через відсутність грамотної кадрової політики.

- У нас немає інституту зрощування кадрів. Хто у нас зростив кадри? Ніхто. Хто у нас займається молоддю? Ніхто. Ми про молодь згадуємо в останню неділю червня. У нинішніх умовах у нас немає кадрового резерву, немає підготовлених людей. Немає такого, щоб людина відпрацювала і у неї був "соціальний ліфт". Тема, на якій спекулював Зеленський і його команда, обіцяючи людям цей самий "ліфт". Цього всього немає. Хто аналізує, які кадри зараз потрібні, і чітко готує наступників у різні структури? - сказав політик.

При цьому Максим Невінчаний заявив, що в той же час партія "Опозиційна платформа - За життя" в даний момент розробила програму по роботі з молоддю.

- В даний момент наша політична сила створила молодіжне крило, яке займається саме питаннями спадкоємності. Ми проводимо навчання молоді з провідними журналістами, політологами, показуємо, як працюють комісії при місцевих радах і як проходять сесії, вчимо спілкуватися з людьми. А коли говорять, що немає кадрів, то це, в першу чергу, йдеться про те, що немає людей, яким довіряють. Адже найголовніше в роботі державних органів, навіть якщо це професіонал, щоб він тебе не підставив. Тому має бути людина, якій можна довіряти. Чому Зеленський набирав людей із "Кварталу" та своїх друзів? Тому що він їм довіряє. Але вони зовсім далекі від системи державного управління. І ось коли ми плекаємо кадри і у нас є правонаступники, яким можна довіряти і які себе вже показали, то можна говорити про ефективну політичну діяльність, - резюмував він.

Невінчаний Максим Опозиційна платформа - За життя новини політики політика Джерело: ZIK