Народна Самооборона Львівщини відкрила Центр волонтерства для допомоги переселенцям

Сьогодні, 12 вересня, на вул. Золотій, 17 у Львові відкрився Центр волонтерства, де громадські активісти допомагатимуть переселенцям з Донбасу та Криму, а також родинам військових із зони АТО.

Про це повідомила репортер ZIK-Стрім Оксана Маруняк

Центр волонтерства, створення якого ініціювала Народна самооборона Львівщини та небайдужі львів’яни, покликаний допомагати адаптуватися до нових умов життя вимушеним переселенцям із Криму та Донбасу,  а також родинам тих військових, які служать в зоні АТО.

«Ми хочемо полегшити становище тих людей, взяти на себе частину їхніх клопотів, щоб люди не витрачали час. Якщо дружина вдома, діти -- малі, а чоловік – на війні, то їй важко бігати по коридорах різних установ за довідками», -- зауважив керівник Народної самооборони Львівщини Валерій Веремчук

Як розповіла співзасновниця цього неурядового закладу пані Вікторія, при центрі вже два тижні працюють кілька десятків волонтерів. Вони працюють з відвідувачами безпосередньо в офісі, а також виїжджають до тих, хто потребує допомоги, по місту та області. Їхні клієнти переважно жінки з дітьми, які потребують порад щодо поселення, працевлаштування, психологічної допомоги.

«Ми почали роботу ще до офіційного відкриття офісу. Через соціальні мережі поширюємо інформацію, що є потреба у волонтерах, і люди приходять. Наразі триває дуже потужна робота із налагодження зв’язків», -- розповіла волонтер Вікторія.

Серед перших відвідувачів Центру волонтерства була переселенка з Лисичанська Наталія. Жінка кілька місяців тому вимушена була виїхати із зони АТО до Львова разом із дітьми.

«Я приїхала з трьома дітьми. Ця організація мені допомогла із житлом, влаштуванням до дитсадка. Нас навіть на вокзалі зустріли. Я дуже вдячна львів’янам», -- зізналася пані Наталія. 

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-02-20 07:53 :41