ZIK шукає Активістів!

«Покажи їм! -2». Тепер у Дніпропетровську, Запоріжжі, у Харкові!

Шоу, яке прагне об’єднати схід та захід України розширює географію!

Візьми участь у новому сезоні Покажи їм!  Телефонуй на номер (050) 379-02-06 або заповнити анкету на сайті (zik.ua) та надішли за адресою: pokazhy@zik.ua. Стань добровольцем-агітатором на Сході!
Хочеш жити у європейській країні? Вже почав з себе і зі свого міста? Вважаєш себе справжнім патріотом? – Ти потрібен на сході країни!

Покажи їм, як змінити себе і країну!

Заради єдності держави та кращого порозуміння мешканців Сходу та Заходу країни стартує другий сезон телевізійного проекту «Покажи їм!».

У першому сезоні ми намагались розвіяти стереотипи львів’ян про Донбас, а мешканців Донбасу – про Галичину, помінявши робочими місцями представників однієї професії.

Цього разу ми прагнемо розширити географію наших учасників, тож запрошуємо громадян з інших областей України. Прагнемо, аби ви не лише змінили власні уявлення про схід України, а й самі переконали тамтешніх мешканців  у тому, що ми насправді не такі, якими нас зображають політики та засоби пропаганди. 

Якщо ви маєте активну громадську, суспільно-політичну позицію, вважаєте себе патріотом рідного міста, а до всього цього ще й справжній професіонал своєї справи, - тоді ми шукаємо саме Вас!

Покажи їм, що ми насправді не такі, як про нас думають!

Герої, відібрані на кастингу, матимуть можливість взяти участь у плануванні майбутньої подорожі та висловити побажання щодо місць, які вони б хотіли відвідати, людей, з якими хотіли б зустрітись у іншому регіоні. Також в героїв програми буде можливість пропонувати власні соціальні ініціативи у незнайомому місті.

В бій ідуть лише аргументи!!!

             «Покажи їм! 2» - це спільний проект телеканалів ZIK, телеканалу «Донбас», та 34-го телеканалу (Дніпропетровськ). Ідея шоу – зрозуміти причини високої напруженості у стосунках між мешканцями Сходу та Заходу України шляхом обміну спеціалістами однієї професії. Працюючи у чужому місті, новому незнайомому колективі, учасники руйнують штучно сформовані радикальні іміджі Лівобережжя і Галичини.

Ми намагаємось показати справжній, неспотворений стан речей та ставлення населення до своїх опонентів на іншому боці країни.  Мета проекту довести раз і назавжди, що незважаючи на всі розбіжності у поглядах, ми здатні жити у одній країні.

Правила (коротко)

Учасники програми обмінюються роботою на 1 тиждень (з урахуванням переїзду в інше місто).
Усі витрати на проїзд та перебування (з урахуванням збереження заробітної плати за основним місцем роботи), беруть на себе організатори.

Для того, щоб взяти участь у зніманнях потрібно:

  • бути повнолітнім;
  • мати цікаву роботу, що передбачає активний контакт з оточуючими, а також (бажано) цікаві захоплення;
  • мати бажання поділитись власним професійним досвідом з донеччанами;
  • мати бажання та вміння агітувати та переконувати опонентів «по той бік барикад»;
  • заручитись згодою власного роботодавця та колективу прийняти замість себе на робоче місце відповідного спеціаліста зі сходу;

І один в полі – воїн!

Кастинги (відбір) учасників програми проводитимуться у Львові та обласних центрах Заходу України з  червня 2014 року. Дату та час місце вам повідомить менеджер. 

реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-01-22 12:05 :43