Спецпроект Камінь розбрату: Екоцид

«Камінь розбрату» - це найповніше та найсміливіше телевізійне дослідження проблеми нелегального видобутку бурштину в Україні. Копачі, які стверджують, що для них намитий бурштин – єдиний засіб для виживання. Діти, які, замість вчити уроки, працюють на «клондайках» поруч з дорослими. Алкоголь і зброя, напади на знімальну групу. І крик душі екологів, чиї прогнози щодо майбутнього Полісся перевищують найпесимістичніші уявлення. Ми покажемо все це – і набагато більше. Те, чого не показував ще ніхто.

Команда спецпроекту не раз наражалася на небезпеку – і в лісах Полісся, і в центрі столиці, в рамках небезпечного експерименту з ділками чорного ринку. Ми покажемо, наскільки вільно почувають себе перекупники, і наскільки вражаючу бездіяльність демонструє поліція. І розкажемо про те, про що досі не говорили у вітчизняному публічному просторі. 

Повний огляд та суцільне занурення в тему. Екологічна, соціальна та економічна складові. Кому вигідне існування чорного бурштинового ринку в Україні? Чи справді нелегальні копачі своїми діями провокують екологічну катастрофу? І як пояснять усе це безпосередні автори профільних законопроектів?

Автор: журналіст Емма Антонюк

реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-01-16 01:08 :06