Гість студії - Богдан Панкевич, голова ГО "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА АСАМБЛЕЯ"

Ділитися з владою інформацією про вбивць Вербицького і Сеника немає сенсу, – Панкевич

Після оголошення про встановлення винагороди за інформацію про можливих вбивць активістів Майдану Юрія Вербицького та Романа Сеника вже отримано кілька телефонних дзвінків від можливих свідків злочину.

Про це розповів Богдан Панкевич, голова ГО «Українська галицька асамблея», який був гостем    програми «Погляд на тиждень» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK).

«Сьогодні в Україні людину можуть вбити лише за те, що вона є львів’янином. Так, як це сталося з Вербицьким. Про це ми знаємо зі слів Ігоря Луценка, якому вдалося вижити після його викрадення невідомими. Я дуже радий, що знайшлися люди, які змогли акумулювати необхідні кошти для винагороди, і звернулися до нас», – зазначив Богдан Панкевич.

За його словами, вже отримано перші два дзвінки від можливих свідків. Люди, які можуть володіти такою інформацією, знаходяться у Києві чи неподалік столиці. «І ті, хто телефонували звідти, нас дуже приємно здивували. Бо не було жодної розмови про гроші. Люди попереджували, що телефонують із чужих телефонів. Вони бояться. Наразі в обох випадках отримана інформація не підтвердилася», – розповів голова громадської організації.  

Серед тих, хто залучений до реалізації цієї ініціативи, є люди, які зможуть адекватно оцінити отриману інформацію і зустрітися з тими, хто її надасть, щоб продовжити розмову, переконаний Богдан Панкевич.

Він також зазначив, що після отримання цінної інформації її не будуть передавати у слідчі органи.

«У цьому немає сенсу. Ви ж бачите, як сьогодні захищається громадянське суспільство від офіційних органів, які у нас є. Майдан створює, фактично, свої паралельні структури для самозахисту, самооборони. Властиво, ті ж органи, якби вони були професійно зацікавлені у розслідуванні, швидше вийшли б і на замовників, і на виконавців цих злочинів», – зазначив Богдан Панкевич.

Дивіться повний випуск програми
Інші сюжети випуску
реклама
реклама
усі новини
Ви можете розмістити коментар, використовуючи для авторизації акаунт соціальних мереж:
Top
2019-02-15 21:17 :11