Несплата податків і концерти перед російськими "горілчаними" олігархами, – Портнов анонсував звіти про Вакарчука

Андрій Портнов Скріншот ZIK

"Він у 1990-х, практично, не платив податки"

Юрист Андрій Портнов найближчим часом оприлюднить декларації співака, а нині чинного народного депутата, голови фракції "Голос" у Верховній Раді України Святослава Вакарчука.  

Про це Андрій Портнов заявив в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

Юрист повідомив, що в його розпорядженні є декларації Святослава Вакарчука, а також відомості про його податки з 1990-х років.

"Він, практично, у 1990-х не платив податки. Його корпоративи – я недавно дзвонив до тих, хто розбирається у цьому, – його один корпоратив приблизно коштує близько 100 тисяч доларів, Вакарчука", – заявив юрист.

Андрій Портнов анонсував, що оприлюднить на своєму телеграм-каналі звіт щодо Вакарчука за 2010 та 2014 роки. Юрист зауважив, що 2010 року Святослав Вакарчук їздив із гастролями російськими містами. Усього співак побував у близько 90 міст, зазначив гість програми. Проте у підсумку за 2010 рік співак сплатив лише близько 60 тисяч гривень податків, звернув увагу Андрій Портнов та наголосив, що несплата податків, коли гроші так і не потрапили у бюджет, – це, по суті, крадіжка у армії.

Андрій Портнов зазначив, що у звіті за 2014 рік йдеться про виступи Вакарчука у Юрмалі, відразу після Іловайської трагедії.  Він продовжив, що співак заплатив таку кількість податків, з яких випливає, що один його концерт коштує тисячу доларів. У цьому Андрій Портнов дуже сумнівається. Водночас, гість програми нагадав, що на той момент відбувалася гостра стадія конфлікту на Донбасі, а кошти від несплачених співаком податків до бюджету та армії, відповідно, не надійшли.

"А в 2015 році Вакарчук співав у Монако для російських "горілчаних" олігархів… А в 2015 році, поки він розважався, українських громадян ховали по всій країні", – заявив Андрій Портнов.

Як повідомляли, 8 січня в столиці Ірану Тегерані розбився пасажирський літак Boeing 737, що належав авіакомпанії "МАУ". Усі, хто перебував на борту, загинули.

У ті дні після трагедії Святослава Вакарчука помітили на пляжі в Таїланді.

Юрист Андрій Портнов заявляв, що лідер парламентської фракції, як-от голова фракції партії "Голос" Святослав Вакарчук, не має морального права лежати на піску у той момент, коли сталася страшна трагедія з українським літаком.

Loading...