Новини » Світ Читать эту новость на русском

Єлизавета ІІ погодилася на "перехідний період" у відмові Меган Маркл та принца Гаррі від королівських обов'язків

Королева сподівається, що подружжя все ж продовжать виконувати обов'язки членів королівської родини у штатному режимі

Королева Великої Британії Єлизавета II. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ погодилася на "перехідний період", під час якого герцог і герцогиня Сассекські проведуть час у Канаді та Великобританії. Про це повідомляє ВВС

Згідно з повідомленням, монарх підтримала прагнення Меган Маркл та принца Гаррі до нової ролі, але "воліла б", щоб вони залишалися повноцінними членами королівської родини.

"Незважаючи на те, що ми б вважали за краще, щоби вони залишилися повноцінними членами королівської сім'ї, ми поважаємо і розуміємо їхнє бажання жити більш незалежним життям і при цьому залишатися найціннішою частиною моєї родини", - йдеться в заяві королеви. 

У своїй заяві королева також зазначила, що переговори в  Сандрінгемі, в яких також брали участь принц Уельський і герцог Кембриджський, були "дуже конструктивними". Єлизавета ІІ розповіла, що було домовлено про "перехідний період", під час якого герцог і герцогиня Сассекські будуть проводити час у Канаді та Великобританії" після того, як Гаррі та Меган "дали зрозуміти, що вони не хочуть покладатися на державні кошти у своїх нових життях".

Нагадаємо, нещодавно принц Гаррі та Меган Маркл оголосили, що планують відійти від своїх ролей старших членів британської королівської сім'ї. 

Згодом британська королева Єлизавета II викликала старших членів родини - принців Чарльза, Гаррі та Вільяма на невідкладний саміт у своєму маєтку Сандрінгем у Норфолку з метою обговорення майбутнього герцога та герцогині Сассекських. 

 

Loading...