live

Україна візьме участь в січневій сесії ПАРЄ

Відповідну постанову схвалив комітет ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

ПАРЄ

Голова української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Єлизавета Ясько заявила, що Україна візьме участь у січневій  сесії ПАРЄ. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Комітет ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва розглянув мій проєкт заяви парламенту України "Щодо участі Постійної делегації Верховної Ради України в роботі Парламентської Асамблеї Ради Європи у 2020 році" і підтримав цей документ, рекомендувавши розглянути його у сесійній залі Верховної Ради", - написала Ясько.

Як зазначається, суть документа полягає в тому, що Україна є членом Ради Європи з 1995 року і виконує статут організації і свої зобов'язання, тому українська делегація повинна  працювати в Комітеті міністрів та Парламентській Асамблеї Ради Європи.

"Наша делегація повинна їхати до Страсбурга – щоб боротися там за Україну та європейські цінності для самої Ради Європи. Ми усвідомлюємо, що там буде непросто. Але нова делегація має нову стратегію та конструктивну програму дій на зимову сесію ПАРЄ", - розповіла Ясько.

Нагадаємо,  раніше народний депутат Олексій Гончаренко розповів, що Верховна Рада планує цього тижня ухвалити постанову щодо відновлення участі делегації від України у роботі Парламентської асамблеї Ради Європи

Loading...