live

Пристайко сказав, коли Україна шукатиме альтернативу Мінську

Вадим Пристайко. 

EPA-EFE

Якщо у 2020 році на окупованих територіях не відбудуться вибори, або процес розведення військ триватиме надто довго, тоді потрібно розглядати можливі альтернативи Мінську

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявляє, що якщо у 2020 році на території ОРДЛО не відбудуться вибори або процес розведення військ триватиме надто довго, Україна може розглянути альтернативи Мінським угодам. Про це йдеться в інтерв'ю Пристайка німецькому виданню Bild від 7 січня, опубліковане на сайті МЗС України

"Якщо у 2020 році на окупованих територіях не відбудуться вибори, або процес розведення військ триватиме надто довго, тоді потрібно розглядати можливі альтернативи Мінську. Це може бути миротворча місія. Втім, це не означатиме, що ми виходимо із загального Мінського процесу", - заявив Пристайко.

Відповідаючи на питання, чи не ризикує Україна в такому разі, що війна на Сході перетвориться на затяжний "заморожений конфлікт", Пристайко сказав, що Україна цього не хоче, але принаймні необхідно покласти край вбивствам.

"Я цього не хочу, але можу це передбачити. Буду відвертий: дійти до замороженого конфлікту ще потрібно. Зараз у наш бік стріляють. Звичайно, ми не хочемо замороженого конфлікту. В ідеалі ми хочемо повернути наші землі і наших людей. Але якщо це не вдасться, то принаймні потрібно покласти край вбивствам", повідомив голова МЗС України.

Читайте також: Нормандська зустріч і обмін полоненими не відновили довіру до РФ.

 

Loading...