Новини » Львів

У Львові знайшов вічний спокій ще один Герой АТО Андрій Лозинський

Похорон загиблого військового Андрія Лозинського у Львові. Фото: ZIK

Сьогодні, 23 грудня, Львів прощається із військовослужбовцем 28-ої окремої механізованої бригади Героєм, який загинув на Донбасі Андрієм Лозинським.

Як передає кореспондент ІА ZIK, у церкві святих апостолів Петра та Павла, що на вул. Театральній, зібралися родичі, друзі та побратими загиблого Героя, аби провести його в останню путь.

Під час заупокійної літургії священик зазначив, що у гарнізонному храмі відбулося уже понад два десятки похоронів бійців АТО.

«Герої віддали своє життя за своїх друзів, своїх рідних, свою землю, керуючись любов’ю», – підкреслив священик і закликав присутніх «з надією і по-християнськи дивитись на те, що діється у нашій країні, із життям тих молодих хлопців, які жертвують усім найціннішим, аби ми мали можливість жити у незалежній державі».

Священик також розповів, що покійний Андрій Лозинський залишив маму, сестер, маленьку трирічну донечку. Він також закликав усіх молитися за Героя, а «він з неба буде усміхатися нам».

Після богослужіння скорботна хода рушила на Личаківське кладовище, де Андрія Лозинського поховали на полі почесних поховань №76.

Нагадаємо, тіло Героя привезли до Львова вчора, 22 грудня. Він загинув у зоні АТО 18 грудня.

 

Loading...