Новини » Львів

У Львові тіла одинадцятьох бійців зустріли вигуками «Герої не вмирають!»

Зустріч трун з тілами 11 військових, які загинули в АТО у Львівському аеропорту. Фото: Роман Балук/ZIK

Сьогодні, 19 серпня, у львівському аеропорту з почестями зустріли тіла одинадцятьох Героїв, які поклали життя, захищаючи Україну в зоні антитерористичної операції. Вшанувати бійців до летовища прийшли рідні та небайдужі львів’яни.

Пряму відеотрансляцію вела репортер ZIK-Стрім Оксана Маруняк.

З воріт аеропорту труни з бійцями виносили під звуки оркестру, дорогу  до автомобілів  всіяли квітами. Львів’яни проводжали загиблих вигуками: «Герої не вмирають», «Слава Україні!», «Героям слава!».

«Ми втратили українських синів. Серце болить, бо всі вони наші сини. Свого я не маю, але думаю про подальшу долю країни. Нам треба консолідуватись, щоб подолати ворога, бо кінця поки не видно», – розповіла львів’янка Ірина.

Колона автомобілів з тілами загиблих рушила вулицями Львова. Труни мають доставити до моргу. Похорони відбудуться завтра у Львові та в населених пунктах області.

Загиблі служили в складі 24-ї військової механізованої бригади та  80-ї військової аеромобільної бригади. Наймолодшому з них виповнилося 19 років. Родичі хлопців заявляють, що неодноразово вимагали у військового керівництва дати їм відпочинок, адже обидва батальйони відправили на Схід майже півроку тому.

Усі стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.Loading...