Вахтанг Кіпіані
Вахтанг Кіпіані

Автор і ведучий програми «Історична правда з Вахтангом Кіпіані».

– Ваш професійний досвід.

– О, з журналістикою я пов’язався в далеких 90-их, коли почав працювати в підпільному виданні Народного Руху ще будучи студентом. За два роки став головним редактором газети Української республіканської партії в Миколаївській області. І так понеслося, поїхало. Потім спробував новий напрям діяльності, майже рік працював на телебаченні, на телеканалі «Миколаїв». Після цього знову повернувся до друкованих ЗМІ, друкувався в одній миколаївській газеті і паралельно підпрацьовував позаштатним оглядачем в УНІАНі. От, власне, з кінця 90-их у професійному плані більше прив’язався до Києва. Тут і в газетах працював, і на телеканалах також. Була і «Україна молода», і «Новий канал», і Інтер, і 1+1. А потім до мене прийшла ідея створення «Історичної правди». Спочатку у вигляді інтернет-видання, а потім почав співпрацювати із ZIKом і створювати однойменний тележурнал або авторську програму, якщо бажаєте.

– Що захоплює Вас у житті, окрім журналістики?

– Птахи. Ними цікавлюся вже близько 40 років. Навіть планував працювати у цій сфері. Ну й історія, звичайно. Куди ж без неї.

– Чим Вам імпонує ZIK?

– Культурою, галицькою інтелігентністю. ZIK – це майданчик для дебатів, для обговорень. Такі канали, як ZIK, допомагають суспільству розібратися, що й до чого, допомагають сформувати правильну, критичну опінію. І мені це дуже імпонує.

Top
2019-05-20 13:57 :48