Павло Кругляковський
Павло Кругляковський

Ведучий інформаційно-аналітичної щоденної прямоефірної токінг-студії «Коментарі»

– Ваш професійний досвід.

– Мій професійний досвід становить неповних три роки. Стільки часу я веду прямі ефіри на телебаченні.

Як «новачку» мені досі доводиться багато працювати над собою. Бо я – такий телеведучий, який не вміє красиво начитувати текст або не розуміє половини спеціальних термінів, якими користуються колеги.

Проте я добре розбираюся в політиці. І в тій, що обговорюють на ток-шоу, і в тій, що залишається за лаштунками. До того, як сісти «в кадр», я багато років провів з політиками «поза кадром» – в якості політтехнолога та піарника. Зізнаюся, цей досвід стає у нагоді під час ефірів.

– Що захоплює Вас у житті, окрім журналістики?

– Моя робота приносить багато задоволення і забирає багато часу. Поза роботою я дуже люблю подорожувати різними країнами. Раніше міг не повертатися додому по кілька місяців. А в Києві стараюся проводити більше часу зі своїми близькими та домашніми улюбленцями – котом і собакою.

– Чим Вам імпонує ZIK?

– Цінність телеканалу ZIK полягає в тому, що сюди може вільно прийти будь-який політик та підняти в ефірі будь-яке важливе питання. Тут нема «чорних» списків та заборонених тем. В наш час це дуже важливо. Основна вимога до програм, які ми робимо, – висока якість та відповідність професійним стандартам. ZIK поважає своїх глядачів, тому багато й старанно для них працює.

Top
2019-05-20 14:10 :22