Лейла

Лейла

Ведуча інформаційно-аналітичної щоденної прямоефірної токінг-студії "Коментарі"

– Ваш професійний досвід.

– Чи мріяла я стати телеведучою? – Ні!
Чи планувала своє життя наповнити журналістикою? – Ні!
Чи пам’ятаю, як усе починалось? – Так!
Від спортивної журналістики до інформаційної аналітики. Так, стисло, можна описати мій телевізійний життєпис. Спочатку вела спортивні новини на одному із загальнонаціональних каналів. А згодом з’явилася радість щодня вимовляти на всю країну "Доброго ранку, Україно!". І саме в цей період відчула, що телевізія – це моє життя. Далі була п’ятирічна прямоефірна щоденна робота на столичному телевізійному каналі. Тут я була для глядача і юристом, і лікарем, і депутатом місцевої ради в прямому ефірі. В цей період я відчула, що можу приносити користь людям своєю роботою. Нині, вже близько трьох років, модерую інформаційно-аналітичні ефіри.
 
– Що захоплює Вас у житті, окрім журналістики?

– Люблю своїх близьких; люблю свою роботу; люблю Життя. Це коротко про себе... Читаю, подорожую, вивчаю мови, енерджую (випромінюю енергію) завдяки танцю і спорту.
 
– Чим Вам імпонує ZIK?

– Z – збалансований
І –  інтелектуальний
К – командний.
Таким є для мене ZIK. Таким він мені імпонує.

Додаткова інформація:

Номінант XIII Національної телевізійної премії "Телетріумф". Номінація – Ведучий/ведуча програми будь-якого формату – регіон.

Лауреат Міжнародного академічного рейтингу "Золота Фортуна". Медаль "Незалежність України" Міжнародної академії МАРТІС "Золота Фортуна" в номінації "За вагомий внесок у справу розбудови України та високу журналістську майстерність".