Ксенія Смірнова
Ксенія Смірнова

Ведуча щоденного інформаційного клубу «Між своїми»

– Ваш професійний досвід.

– Ще з дитсадка я обожнювала бути «комунікатором» і шукати справедливість. Вже на факультеті іноземної філології я зрозуміла, що пора освоєну теорію і досвід втілювати в практику – так відбулася проба пера. Моє спілкування з цікавими особистостями, доступними на той момент, я стала записувати на диктофон. Це привело мене в «поля» інформаційного порталу, де я вела рубрику «молоде покоління». Коли диктофона і «глянцю» стало мало, мене підкорило радіо на цілих 13 років. Від «Гала» до «Європи Плюс», через «Наше», «Super», «БРГ» і знову «Гала» пройшла ціла епоха становлення і пошуку свого формату. І цілого радіо стало замало, коли з'явився в моєму житті перший ТВ-кастинг. До голосу додалася цифрова картинка і можливість дивитися в очі своєму глядачеві, нехай навіть через об'єктив телекамери. «112 Україна» дав мені зелене світло в нові можливості і відкриття нових горизонтів як в сфері журналістики, так і в собі самій. І ось на горизонті замайорів телеканал ZIK – моя нова «alma mater», яка розвиває мене і зростає шаленими темпами разом зі своєю аудиторією.

– Що захоплює Вас у житті, окрім журналістики?

– Журналістика – це така дивовижна професія, яка має безліч граней. Ще не всі грані я не тільки освоїла, а й усвідомила. Це моє найголовніше захоплення – пізнання і відкриття професійних граней. А щоб надихатися і не зупинятися, коли уявні або реальні складнощі намагаються вибити тебе з сідла, я співаю… співаю для себе, для друзів, для незнайомих людей, які поділяють моє сприйняття життя, настрій і смак, перш за все – смак життя. Сподіваюся, що і глядачі каналу побачать якось Смірнову поза екраном без «гриму» і у джазовій атмосфері. А ще я дуже люблю кіно – як дивитися, так і створювати. Але одне іншому тільки допомагає.

– Чим Вам імпонує ZIK?

– Назвою!:) А якщо серйозно – принципами, можливістю залишатися собою, удосконалюватися і бути вільною від впливу і маніпуляцій при виконанні своєї журналістської роботи, яка усвідомлено стає не просто роботою, а й обов'язком перед тими, хто в тебе і тобі вірить.

Top
2019-05-20 14:18 :22