Денис Зепсен
Денис Зепсен

Ведучий інформаційно-аналітичної щоденної прямоефірної токінг-студії «Коментарі»

– Ваш професійний досвід

– Як там усе влаштоване у телевізорі? Це питання збурило мій мозок у 10-річному віці після перегляду випуску новин. Тоді і зрозумів, що хочу розібратися у цьому детально і потрапити по той бік екрану. Дитяча мрія здійснилася, і вже зараз маю 15 річний досвід у журналістиці. Починав у рідному Запоріжжі, працював на радіо. Потім було місто Дніпро, там пройшов шлях від кореспондента новин до ведучого. Далі - столиця. Працював на телеканалі УТР, ТРК "Київ", Радіо Свобода та на Еспресо. Тепер ZIK! Радий приєднатися до професійної команди!

– Що захоплює Вас у житті, окрім журналістики?

– Мандри! Це така моя залежність. Я просто обожнюю відкривати для себе різні культури, міста та країни. А ще - нові місця, навіть у вже добре вивченому Києві. Це мені потрібно, як повітря. З дитинства пам'ятаю вислів Івана Буніна: "Людині для щастя потрібно три речі: цікава робота, кохання і подорожі"!

– Чим Вам імпонує ZIK?

– ZIK - телеканал з історією, але при цьому дуже динамічний, такий, що крокує у ногу з часом. Цю особливість помічають глядачі, тому від них неодноразово чув, що саме ZIK викликає у них довіру. Він цікавий українцям, у першу чергу, тому, що об'єктивний. Досвід, сучасність, збалансованість, актуальність, емоційність - все це наближає ZIK до глядачів.

Top
2019-10-22 03:46 :04