Tелеканал ZIK / Обличчя телеканалу / Анастасія Дайнод
Анастасія  Дайнод

Анастасія Дайнод

Ведуча Анастасія Дайнод народилася і виросла у Львові.

Закінчила Львівську українську гуманітарну гімназію, після чого ЛНУ ім. Івана Франка, отримавши ступінь магістра журналістики.

З 18 років Анастасія працює за фахом: регіональним кореспондентом центральних українських видань і телеканалів. Зокрема, працювала спеціальним кореспондентом на телеканалі "112 Україна", керівником відділу регіональних коресподнетів телеканалу "Newsone", а також ведучою телеканалу "ZIK".

На телеканалі "ZIK" окрім ефірного мовлення, очолює департамент регіональних кореспондентів. Також є заступницею шеф-редактора інформаційного агентства "Українські Національні Новини". Спеціалізується на інформаційній журналістиці: новини, статті, прямі трансляції з місця подій, ефірне мовлення.

 

5 цікавих фактів про Анастасію Дайнод:

 

- вона спадковий журналіст – бабуся редактор, мама – заслужений журналіст України;

- всі її друзі – журналісти - телевізнійники, тому на будь-якій зустрічі вони обговорюють роботу і новини;

- окрім журналістської освіти, Анастасія здобула освіту стиліста в Міланському Istituto Marangoni в якості хоббі;

- схиблена на знімальній техніці: камери, звукові прибори, освітлення – все це купує залюбки замість того, щоб витрачати кошти на одяг чи інші обновки;

- живе Анастасія з двома собаками : померанським шпіцом Дізелем, якого навчила співати під музику та цуценям Бро, якого забрала з притулку.