live

Зречення королівського титулу: Принц Гаррі змінить прізвище

Принц Гаррі з сином Арчі Instagram

ЗМІ називають три варіанти, на яких може зупинитися герцог Сассекський

Принцу Гаррі і Меган Маркл доведеться змінити прізвища після зречення, 31 березня, від королівських повноважень. Про це повідомляє The Mirror.
 
Зазначимо, після того, як герцоги Сассекські офіційно перестануть виконувати функції старших членів королівської сім'ї, подружжя також позбудеться і титулів Його та Її Королівська Високість, внаслідок чого їм доведеться обрати для себе прізвище.
 
Як зазначає видання, можливо Гаррі та Меган зупиняться на прізвищі, яке співзвучне їх титулам, - Сассекський.
 
Однак, Гаррі може обрати прізвище Уельський, яким він користувався у школі та армії.
 
Хоча Меган Маркл і може зберегти своє дівоче прізвище, у подружжя є ще один варіант - прізвище їхнього сина Арчі - Маунтбеттен-Віндзор.
 
Нагадаємо, 8 січня принц Гаррі та Меган Маркл оголосили про намір відійти від своїх ролей старших членів британської королівської сім'ї. Подружжя заявило, що планує стати фінансово незалежними.

Герцог поверне в казну 2,4 млн фунтів стерлінгів (приблизно 3,1 млн доларів, – ред.), витрачених з коштів платників податків на  ремонт особняка Фрогмор-хауса, і відмовиться у подальшому від фінансової підтримки держави.

Раніше повідомлялося, що Принц Гаррі на публічному заході в Единбурзі попросив звертатися до нього просто на ім'я без згадки королівського титулу, а також зізнався, що йому дуже сумно через те, що він склав із себе королівські обов'язки.

Loading...