Затримання під Мінськом "бойовиків іноземної ПВК": З'явилися перші подробиці

Кайданки.

Затримані виявились учасниками ПВК Вагнера

Співробітники правоохоронних органів Білорусі вночі під Мінськом затримали 32 бойовиків іноземної приватної військової компанії Вагнера, ще одна людина була виявлена і затримана на півдні країни, передає БЕЛТА.

За інформацією правоохоронних органів, було отримано повідомлення про прибуття на територію Білорусі понад 200 бойовиків для дестабілізації обстановки в період виборчої кампанії. При собі росіяни мали кожен по невеликій ручній поклажі, і на всіх - три великі важкі валізи, завантаження яких в транспортний засіб здійснювали кілька чоловіків.

Після прибуття в столицю в ніч з 24 на 25 липня група заселилася в один з готелів Мінська і повинна була виселитися 25 липня, проте покинула готель 27 липня і переїхала в один з санаторіїв Мінського району.

Новини за темою: Вибори в Білорусі: ОМОН затримав по всій країні десятки людей, які стояли в черзі до ЦВК

За даними адміністрації санаторію, приїжджі звернули на себе увагу нехарактерною для російських туристів поведінкою та одноманітним одягом в стилі мілітарі. Спиртного не вживали, розважальних закладів не відвідували, трималися відособлено, намагаючись не привертати до себе уваги. Вони невеликими групами уважно вивчили територію та оточення санаторію.

Як зазначається, сьогодні вночі 32 людини силами групи "А" КДБ при підтримці ОМОН ГУВС Мінміськвиконкому були затримані. Крім того, ще одна людина була виявлена і затримана на півдні країни. Відносно вказаних осіб Слідчим комітетом проводиться перевірка.

Всі їхні імена та інші дані відомі та є в розпорядженні білоруських силовиків.

Новини за темою: На протестах у Білорусі затримали понад 220 осіб

Раніше повідомлялося, що вночі 29 липня у Білорусі затримали 32 "бойовиків іноземної військової компанії". Однак інші деталі події не розкривалися.

Loading...